خب امروز یه فیلم جالب واسه نقد دارم. یه فیلم کمدی که تقریبا داستان جدید و جالبی داره و پیشنهاد می کنم که حتما این فیلم رو تماشا کنید.

قبل از این که درباره اش صحبت کنم یه سری اطلاعات درباره ی سازندگان و بازیگران این فیلم بدم بهتون.

کارگردان: تینا گوردون

نویسندگان: تینا گوردون و تریسی اولیور

بازیگران: جاستین هارتلی، مارسالی مارتین، ایسا رئی، رجینا هال

داستان درباره ی یک خانوم بالغ ولی بسیار موفق هست که همه چیز توی زندگی داره و همه ی این ها رو خودش به تنهایی به دست آورده. رئیس یک شرکتی تبلیغاتی هست که تقریبا همه ی کارکنانش ازش می ترسن و هیچ کس باهاش راحت نیست ولی این همه تنهایی و بد اخلاقی این خانوم که جوردن سندرز نام داره بی دلیل نیست. وقتی اون یه دانش آموز بوده همیشه هم کلاسی هاش به دلایل مختلف اذیتش می کردن و همون موقع بود که تصمیم گرفت یه مدیر موفق ولی جدی و بداخلاق بشه. 

نفر دوم این داستان دستیار جوردن به نام آپریل ویلیامز هست که می شه گفت بیشتر از همه مورد بی رحمی های جوردن قرار می گیره و همیشه هم استعدادش رو سرکوب می کنه و هم اذیتش می کنه ولی با این حال آپریل در کنار جوردن می مونه. 

و داستان اصلی از جایی شروع می شه که وقتی جوردن داره سر به سر یه دختر بچه ی کوچیک می ذاره اون هم طلسمش می کنه که کوچیک بشه!

و فردا صبح وقتی جوردن از خواب بیدار می شه و یه قرار کاری خیلی مهم داره که می شه گفت بقای شرکتش به اون قرار داد بستگی داره متوجه می شه که برگشته به سن سیزده سالگی! درست به سنی که بیشتر از هر وقتی از خودش متفر بود و همه اذیتش می کردن! و این طلسم یه دردسر بزرگ برای جوردن به وجود میاره. و تنها کسی که می تونه بهش کمک کنه همون دستیار بخت برگشته آپریل هست!

و خلاصه آپریل مجبور می شه جوردن رو دوباره توی یه مدرسه ثبت نام کنه و این یعنی رو به رو شدن با بدترین روز هایی که گذشته بود ولی دوباره به زندگی جردن بر گشته و اون جاست که تمام ضعف های خودش رو متوجه می شه و می فهمه که کجای کار رو اشتباه رفته.

و این طوری می شه که روابطش با آپریل بهتر می شه و از اون جایی که یه قرارداد مهم داشت مجبور می شه به آپریل اعتماد کنه و کار های شرکت رو به اون بسپره.

کمدی داستان فوق العاده ست. حتی یک لحظه از فیلم هم نیست که خسته و کسلتون کنه. بازی نوجوان سیزده ساله با روحیات یه زن بزرگ فوق العاده قوی و زیبا ارئه شده و واقعا این فیلم ارزش چند بار دیدن رو داره. توصیه می کنم که حتما این فیلم رو ببینید که حسابی هم می خندین و لذت می برین.

نقد فیلم سینمایی هالیوودی little یا کوچک

Grown Ups - نقد فیلم سینمایی هالیوودی بزرگسالان

نقد فیلم سینمایی هالیوودی قوری برنجی (The Brass Teapot)

نقد فیلم سینمایی هالیوودی بزرگسالان 2 (Grown ups 2)

نقد فیلم سینمایی هالیوودی can you keep a secret (می تونی یک راز رو نگه داری)

نقد سریال کره ایی هتل دلونا (دل لونا)

رو ,یه ,شه ,فیلم ,جوردن ,کنه ,می شه ,این فیلم ,کنه و ,و این ,شه که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تشریفات و خدمات مجالس صبور | برگزاری مراسم عروسی و نامزدی به نام او ستاد بازسازی عتبات عالیات گنبد ghabechoobing چنل لینک | لینک کانال های تلگرام مطالب اینترنتی medadrangio تا ابد برایم بمان winstgram2022 سوغات سرای گیلان